petersbuk

Promosyon ESKİŞEHİR TURLARI

Sokakları, Caddeleri, Parkları ile Dolu Dolu

EN HOTEL, KARACA (BUSINESS CLASS)

KÜTAHYA-SAZOVA-ODUNPAZARI

ŞELALE PARK-PORSUK ÇAYI-KENTPARK

Eskişehir'i keşfetmeye devam ediyoruz...

BU FİYATA SON TURLARIMIZI KAÇIRMAYIN!

 16.TUR: 29-30 KASIM 17.TUR: 13-14 ARALIK

Tur Programı

1. Gün: Cumartesi

Sabah Saat: 06.00’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 06.10’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 06.15’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 06:25’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 06:45’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 07:20’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra hareket ediyoruz. Kula, Uşak, Gediz üzerinden yoldaki gerekli molaların ardından KÜTAHYA ’ya ulaşıyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Kütahya’da alacağımız öğle yemeğinin (ekstra) ardından GERMİYAN SOKAĞI’nda EL SANATLARI EVİ’ ni, KÜTAHYA KENT ARŞİVİ MÜZESİ’ ni ve ÇİNİ TASARIM ATÖLYESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Ardından otobüsteki yerimizi alarak KÜTAHYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ne gidiyoruz. Muhteşem mimarisiyle sizleri büyüleyecek olan ULU CAMİ’yi, Türkiye ve Dünya’nın Tek ÇİNİ MÜZESİ’ ni, “Macaristan Anayasa Tasarısı” nı hazırladığı Lajos Kossuth’u misafir ettiğimiz KOSSUTH MÜZESİ (Macar Evi)’ni, Maden Zengini Kütahya’nın JEOLOJİ MÜZESİ (Şengül Hamamı)’ni ve son olarak da KÜTAHYA KALE’yi ziyaret ediyoruz. Şehri kuşbakışı görüntüleme fırsatı bulacağımız Kütahya’dan ayrılmadan önce ÇİNİCİLER ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman alıyor ve Eskişehir’e doğru hareket ediyoruz. Avrupa kenti görünümündeki caddeleri ile yıldızı parlayan şehir ESKİŞEHİR’de ilk olarak 400 bin metrekarelik alana kurulmuş Sazova Bilim ve Sanat Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Göleti, birebir ölçülerde yapılmış Korsan Gemisi’ni, Masal Şatosu’nu, Bilim Merkezi ve Uzay Evi’ni, Amfi Tiyatro’yu görüyor ve trenle park içerisinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımı ile birlikte HALLER GENÇLİK MERKEZİ’ne gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün: Pazar

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra kent manzarasını izleyebileceğimiz; adını park içinde bulunan yapay şelaleden alan ŞELALE PARK’a gidiyoruz. Çoban Mustafa Paşa’ nın talimatı ile Acem Ali tarafından yapılan 15.yy yapısı diğer ismiyle KURŞUNLU KÜLLİYESİ ve dünyada açılan ilk LÜLETAŞI MÜZESİ’ni ziyaret ediyor, ardından ODUN PAZARI’nın o güzel evleri arasında yürümeye başlıyoruz. Lületaşı ustalarının küçük atölyelerinde beyaz altına nasıl şekil verdiklerini izleme ve alışveriş yapabilme fırsatı bulacağımız ATLIHAN’da alacağımız serbest zamanın ardından yine ilklerden birisi olan CAM SANATLARI MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Sanatçıların eşsiz eserlerini görüyor ve otobüsteki yerimizi alarak KÖPRÜBAŞI’na gidiyoruz. Dileyen konuklarımızla, ekstra olarak motorlarla PORSUK ÇAYI’nda Gondol sefası yapıp, manzaranın ve ESKİŞEHİR’in tadını çıkarıyoruz. Daha sonra sevgi ve aşk şehri Eskişehir’in Aşk Adası (Sevgi Adası)’na geçiyor kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Eskişehirli’nin denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu Kent Park’ta Eskişehir’in ünlü lezzetlerinden Çibörek yemeye gidiyoruz. Yemek sonrası ilk Türk yapımı otomobili Devrim Arabası’nı görüyor ve güzel anılarla ESKİŞEHİR’den ayrılıyoruz. Ardından kısa molalar vererek akşam saatlerinde İZMİR’e varıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR seyahatinde tekrardan sizleri ağırlamayı ümit ediyor ve ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
- 1 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
- Otelde Sabah Kahvaltısı (1) ve Akşam Yemeği (1)
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
- İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
- Öğle Yemekleri
- İlk gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı ve Molalar
- Otelde Alınan Ekstra İçecekler
- Motorla Porsuk Çayı Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ACENTA (06:00)
  • MAVİŞEHİR (06:10)
  • BOSTANLI İSKELE (06:15)
  • KSK ANIT (06:25)
  • LOZAN (06:45)
  • ÜÇYOL (07:00)
  • BORNOVA EGE KAMPÜS (07:20)
Tur Hareket Tarihleri:

Yorumlar


petersbuk Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTEL HAKKINDA BİLGİ

- ESKİŞEHİR, EN HOTEL KARACA -> www.enotel.com.tr

TUR HAKKINDA ÖNEMLİ NOTLAR

- Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
- Turlarımızda, araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. (17’lik – 27’lik – 46’lık Araçlar tercih edilmektedir.)
- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
- Tur programı GENÇAY STAR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.


İptal Şartları


Vize Bilgileri

TUR FİYATLANDIRMALARI

NAKİT

KREDİ KARTI (TAKSİT)

9 TAKSİT

2 KİŞİLİK ODA DA KİŞİ BAŞI

¨ 179

¨ 192

¨ 209

TEK KİŞİLİK ODA

¨ 239

¨ 259

¨ 279

ÇOÇUK (7-12 YAŞ)

¨ 149

¨ 159

¨ 169

KOLTUK (0-6 YAŞ İÇİN)

¨ 95

¨ 101

¨ 109