Uçakla Vizesiz Boydan Boya Balkanlar Turları

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

UÇAKLA

BALKANLAR TURLARI


Balkanlar’da 5 Ülke Vizesiz | Ekstra Tur Yok!
TURK HAVA YOLLARI İLE BELGRAD ERKEN GİDİŞ, ÜSKÜP GEÇ DÖNÜŞ
Gün Kaybı Yok!

Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosnahersek, Sırbistan, Hırvatistan*

İsteğe bağlı olarak Hırvatistan Dubrovnik Turu
7 adet akşam yemeğini ekonomik fiyatla edinme imkanı
Tamamı 4* Oteller ve Bütün Turlar Dahil Fiyat

SEZON GRUP TARİHLERİMİZ

Aşağıda ilan edilen tüm tarihlerimiz kesin hareketli olup, üzeri çizili tarihler doludur.

1.tur: 30 Nisan-07 Mayıs, 2.tur: 08-15 Mayıs, 3.tur: 14-21 Mayıs, 4.tur: 22-29 Mayıs,
İlave Tur1: 03-10 Haziran, İlave Tur2: 13-20 Haziran, 5.tur: 03-10 Temmuz (Ramazan Bayramı), 6.tur: 30 Temmuz-06 Ağustos,
7.tur: 08-15 Ağustos, 8.tur: 20-27 Ağustos, 9.tur: 29 Ağustos-05 Eylül,
10.tur: 10-17 Eylül (Kurban Bayramı)

Erken Rezervasyon Dönemi Artış Tablosu

499 Eur -> 549 Eur. -> 599 Eur. VEYA 599 Eur. -> 649 Eur. -> 699 Eur.
Şeklinde artacaktır.

Erken Rezervasyon Oda başı 200 Eur. İndirim
Erken Rezervasyon kısıtlı sayıda koltuk için geçerlidir.

Uçaklı programlarımız Uzman Rehber Nafiye Aysun eşliğinde gerçekleşecektir.

- Bu programın Otobüslü programlarını incelemek için tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Belgrad, Novisad [-TÜRKİYE -> SIRBİSTAN-]

Sabah Saat: 03.00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminali Gençaystar Kontuarı’nda buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. TÜRK HAVA YOLLARI’na ait TK2305 sefer sayılı 03.55 uçuşu ile İstanbul’a, TK1081 sefer sayılı 07.40 uçuşu ile Belgrad (Nikola Tesla) havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanına iniş yapıp, bagajlarımızı alıp gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, rehberimiz ile buluşuyoruz. Bizi bekleyen tur aracımıza yerleşiyor, öncelike Novisad’a yani Macar özerk bölgesi olan Voyvodina’ya gidiyoruz. Yolumuz üzerinde 1699’da imzalanan Karlofça Anlaşması’nın imzalandığı Karlofça topraklarına uğruyoruz. Karlofça barışı ile kaybettiğimiz toprakları almak için yaptığımız savaşlarda isim yapmış Petervaradin Kalesi’ni görüp, Tuna’yı aşarak Novisad’a varıyoruz. Serhat yollarının merkezi olan bu kent meydanı’nı görüp, şehir meydanında kahvemizi içtikten sonra turumuzu tamamlıyoruz. Belgrad turumuza yeni Belgrad'tan başlıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgradı Sava nehrinden Gazela köprüsüyle aşarak geride bırakıyoruz. Eski Belgrad'taki panaromik turumuzda Belgrad Gökteleni’ni, Hükümet Binaları’nı, Parlemento’yu, NATO’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı’nı ve Polis Merkezi’ni, Nikola Paşiç Meydanı’nı, Teraziya Meydanı’nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knezminahel'in anıtının yer aldığı Republica meydanını gördükten sonra turumuzu tamamlayıp Üniversite meydanından yürüyerek yapacağımız şehir turuna devam ediyoruz. Bu yürüyüş sırasında Belgrad Kalesi’nin Sava Nehri önündeki muhteşem konumunu görüyoruz. Kale içinde büyük ve küçük kale meydanlarını İstanbul kapıyı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi’ni, Defterdar Kapısı’nı, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi’ni ve Kanuni Sultan Süleyman'nın 1521 tarihinde şehre girdiği Zindan Kapıyı görüyoruz. Balkan yarım adasının başlangıç noktası ve bir doğa harikası olan Tuna ve Sava nehirlerinin birleşim manzarasına bakarken Hoşeva'yı da içimize çekip, yedi tepeli yedi köprülü beyaz beyler kentini geride bırakıp, serbest zaman kullandıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Belgrad’daki otelimizde.

2. Gün: Belgrad, Saraybosna [-SIRBİSTAN -> BOSNAHERSEK-]

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Saraybosna'ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız Sırbistan ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirleri’nin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Doğu Karadenizi andıran yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki verdiğimiz molalardan sonra Sarayevo'ya varıyoruz. Sarayevo'daki turumuza Baş çarşıdan başlıyoruz. Osmanlı kültürünün halen yaşadığı son batı noktası olan Sarayevo'da Kanuni Sultan Süleyman'nın Selçuk halasının oğlu olan Hüsrev bey vakfına ait Hüsrev Bey Câmii’ni, Saat Kulesi’ni,  bedesteni,  Taşlı Hanı, Kurşunlu Medrese’yi görüyoruz. Ayrıca Birinci Dünya Savaşının çıkmasına neden olan 28 Haziran 1914'te Avusturya- Macaristan İmparatorluğu’nun veliahttı Ferdinad'ın ve eşi Sofi'nin suikastla öldürüldüğü yeri görüyoruz. Katedral, Kanlı Pazar, Budin Beylerbeyi Ali Paşa'nın Câmii, Sarayevo'nun Butmir (Ilıca) köyünden olan Rüstem Paşa’nın Brusa Bedesteni de göreceklerimizin arasında. Serbest zamanda isteyenlerle İzzet Alia Begoviç'in türbesini görebileceğimiz gibi yine Moriça Handa kahve yada demli çay içebiliriz. Bu arada unutmamamız gereken önemli bir uğrak noktamızda saçta Boşnak böreği yiyeyebileceğimiz ünlü börekçi olmalı. Şehirden ayrılmadan önce bedestene uğrayıp alışveriş yapmayı da ihmal etmemeliyiz. Geceleme Saraybosna'daki otelimizde.

3. Gün: Saraybosna, Trebinje (Dubrovnik Şehir Turu) [-BOSNAHERSEK -> HIRVATİSTAN-]

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Mostar'a doğru yola çıkıyoruz. Mostar'a giderken Yablanistsa'da Neretva Köprüsü’nü görmek için kısa bir mola veriyoruz. Mostar'da ise ( Hisarköprü ) 1567 'de Mimar Hayrettin'in yaptığı 1993'te Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen Mostar'a adını veren ve sembolü olan ünlü Mostar Köprüsü’nü görüyoruz. Ayrıca Mimar Hayrettin'in ilk denemesi olan Eğri köprüyü, eskiden Mostar'ın en önemli geçim kaynağı olan dericilikten dolayı tabakhaneyi, Hamamı ve Camisi ile Sokollu Mehmet Paşa’nın Ruznamecisi olan Koski Mehmet Paşa Cami’ni görüp Mostar'dan ayrılıyoruz. Yolumuzun üzerinde ki bir Osmanlı biblosu güzelliğinde olan Poçitel Köyü’nü görüyoruz. Üç saatlik yolculuktan sonra da Osmanlı'nın ve Venedik'in deniz ticaretini kontrol etmek için dağlarda oluşturdukları  bağlarıyla da ünlü kale kent Trebinje'ye varıyoruz. Esktra Dubrovnik Şehir Turu (Sadece vizesi olanlar ve yeşil pasaportlu yolcularımız için zorunlu olmayan bir turdur.) Dubrovnik'e gelmeyecek olan misafirlerimizi otele yerleştirdikten sonra Dubrovnik'e gitmek üzere akşam saatlerinde otelimizden ayrılıyoruz. Kırkbeş dakikalık aradan sonra UNESCO Dünya Tarihi Miras listesinde yer alan Dubrovnik'e yani ortaçağdaki adıyla Raguza Cumhuriyeti'ne varıyoruz. Dubrovnik'te gücüyle etkileyici Surları, Franksisten Manastırı (1317 Ortaçağın ilk eczanesi), Tehlike Çanı, şehrin koruyucusu olan Sivaslı Sv.Vlah için yapılan kiliseyi, Onorfio Çeşmeleri, Stradun ve Piyeko caddeleri, Doche Sarayı’nı, Gunduliç Anıtı (Türkleri anlatan panalorıyla ünlü), Pile ve Ploçe Kapıları, Sv.İgnatyus Kilisesi, ortaçağın en büyük karantinası Lazaretti göreceklerimizin arasında. Akşam geç saatlerde otelimize dönmek üzere Dubrovnik'ten ayrılıyoruz. Konaklama Trebinje'deki otelimizde.

4. Gün: Trebinje, Podgoritsa & İşkodra [-BOSNAHERSEK -> ARNAVUTLUK-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, dağları aşarak Kotor Körfezi’ne iniyoruz. Sahil boyunca eşsiz manzaralar eşliğinde iki saat süren güzel bir yolculuktan sonra UNESCO korumasındaki Karadağ'ın ünlü kenti Kotor'a varıyoruz. Dubrovnik gibi bir ortaçağ kenti olan Kotor da; Venedik mimarisinin tüm hatlarını ve yüz yıl gibi kısa süreliğine işgal eden Avusturya'nın da mimarı hatlarını gözlemliyoruz. Doche Meydanı, Doche Sarayı, Un Meydanı, Ünlü Boca Kaptanları’nın Evleri’ni, şehrin ve bağların koruyucu azizi Lapsekili Sv.Tripun'un Meydanı’nı ve Kathedralini, Avusturya Hapishanesi’ni, Karanpana Su Tulumbaları’nı, St.Luke Kilisesi ve Meydanı’nı, dualarıyla rüzgarları durduran Sv.Katherina Kilisesi’ni görüyoruz. Ardından Utanç sütununun önünde serbest zaman için dağılıyoruz. İsteyenler kuşların bile ulaşmasının zor olduğu yüksek kayalıklardaki surlara çıkabilir yada deniz kıyısındaki pazardan alışveriş yapabilir. Son olarak acıkanlarda deniz ürünleri, pizza ve makarna tercihlerini kullanabilirler. Öğleden sonra Kotor yakınlarındaki diğer bir ortaçağ kenti Budva'ya gidiyoruz. Budva'da Yunan kolonisi ve ortaçağ Venedik kenti olarak görülmeye değer Citidel, Utanç Meydanı, iç liman, dış limanı, daracık sokakları, ince uzun çok katlı binalarını gezip gördükten sonra serbest zamanda alışveriş yapıyor ya da keyifli bir kahve içiyoruz. Akşama doğru Podgoritsa'ya iki saat gibi bir yolculuk yaparak gidiyoruz. Geceleme Podgoritsa veya İşkodra’da.

5. Gün: Podgoritsa & İşkodra, Tiran, Ohrid [-ARNAVUTLUK -> MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Yolda Rozafa Kalesi’ni, George Kastrati'nin (İskender Bey) Anıt Mezarını görüyoruz. Tiran’da ise; Süleyman Brajini Paşa’nın 1618’de oluşturduğu Külliye’nin çevresinde kurulan bu kentte, İtalyan mimarların yaptığı Bakanlık Binaları’nı, İskender Bey Meydanı’nı, Ethem Bey Camii’ni, Saat Kulesi ile Üniversite Binası’nı görüyoruz. Turumuzu tamamlayarak, Elbasan yolu ile Kafesan Sınır Kapısını da aşarak öğleden sonra Ohrid'e varıyoruz. Yolda verdiğimiz molalar sırasında dinleniyor, kahvelerimizi de yudumlayarak Arnavutluk’u dinliyoruz rehberimizden. Geceleme Ohrid’deki otelimizde.

6. Gün: Ohrid [-MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Dünya'nın en eski ve en derin göllerinden olan Arnavutluk ile Makedonya arasında sınır oluşturan Ohrid gölü kıyısına UNESCO korumasındaki Ohrid kentinin merkezine gidiyoruz. Balkan kenti Ohrid'ten Sedef, Ohrid incisi ve gerçek inciden yapılan orjınal tasarımlı takılar alıyoruz. Ayrıca geleneksel Osmanlı mimarisini Ohrid Ayasofyası’nı, ilk Slav Ortodoks Patrikhanesi’ni, ünlü Makedon yönetmen Minçevski'nin Yağmurdan önce filminde yer alan St. Jan Kilisesi'ni, Elvada Rumeli dizisinin Hükümet Konağı’nı, Lihnidos Antik Kenti’nin Tiyatrosu’nu, Hayati Baba Halveti Tekkesi’ni, bin yüz yıllık çınar ağacını görüyoruz. Serbest zamanda isteyenler alışveriş yaparken isteyenlerle de gölde kısa bir tura çıkıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Prespa Gölü’nden süzülen suların oluşturduğu Sv.Naum Manastırı yakınlarındaki kaynakları ve Manastırı görmek üzere yola çıkıyoruz. Böylece Galiçisa Milli Parkını görmüş oluyoruz ayrıca yolda Kemikli Koyda yer alan Neolitik döneme ait yapay köy müzesini fotoğraflıyoruz. Geceleme tekrar Ohrid'deki otelimizde.

7. Gün: Ohrid, Resne, Manastır, Üsküp [-MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Ohrid'en ayrılıyor ve Manastıra doğru yola çıkıyoruz. Yolda Resne’ye uğruyor ve elması ile ünlü şirin kasabayı gördükten sonra İttahatçıların yerel liderlerinden Resneli Niyazi’nin kışla olarak yaptırdığı Sarayı’nı görüp Bitola'ya (Manastır) varıyoruz. Bitola'da II. Philip Anıtı’nı, Saat Kulesi’ni, eski kentle kışlalar arasındaki bağlantıyı sağlayan Şirok Sokağı, Ordu Evini, İshakiye Cami’ni, Manastırın ortasındaki havuzu ve çeşmeyi, 1911 yılında Manastır'ı ziyaret eden Osmanlı Sultanlarından V. Mehmet Reşat'ın gelişi sırasında şelaleler ve zafer taklarıyla süslenen Drahor nehrini, bedesteni, Manaki kardeşlerin sinemasını ve son olarak birçok kışladan günümüze ulaşan Beyaz kışlada ki Manastır Askeri İdadisini ziyaret ediyoruz. Atatürk'ün 1896-99 yılları arasında liseyi okuduğu bu bina günümüzde müze ve Atatürk ile ilgili olarak anı odası şeklinde düzenlenmiştir. Burada Eleni'nin hikayesini dinleyip hüzünleniyor ve daha sonra Üsküp'e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Demirhisar-Kalkandelen yoluyla akaşam saatlerinde Üsküp'te oluyoruz. Geceleme Üsküp’deki otelimizde.

8. Gün: Üsküp, Matka Kanyonu, İzmir [-MAKEDONYA -> TÜRKİYE-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, eski Üsküp ile turumuza başlıyoruz. Kaleyi, Mustafa Paşa Cami’ni, Davut Paşa Hamamı’nı, Zaviyeli camilerin Balkanlar’daki en güzel örneklerinden biri olan İsa Bey Cami’ni, Sulu Hanı, Kapan Hanı ve Çifte Hamamı görüp kısa bir kahve molasından sonra yeni Üsküp'te Taş Köprüyü, Büyük İskender, II. Philip heykelleriyle, VMRO'nun ünlü liderlerinden Dame Gruev, Gotse Delçev Heykelleri’ni, Zafer takını, Yeni yapılan Neoklasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Gonca Boyaciyu adıyla Üsküp'te doğan Rahibe Teresa'nın Kilisesi’ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Son olarak Destan'nın ünlü köftesinin ve Tafçe Grafçe'nin tadına bakıyoruz. Daha sonra, Üsküp’ün ünlü mesiresi Matka Kanyonu’nu görüyor, Vodno Dağı’ndan şehri kuşbakışı izleyio gezinin son fotoğraflarınıda çektikten sonra Havalimanı’na doğru yol alıyoruz. Üsküp Alexander The Great Havalimanı’nda check ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. Türk Hava Yolları’na ait TK1006 sefer sayılı 20.55 uçuşu ile önce İstanbul’a uçuyoruz. TK2354 Sefer sayılı 01.45 uçuşu ile İzmir’e uçuyoruz. Bir başka Gençaystar organizasyonunda tekrar sizleri ağırlamayı ümit ediyor ve vedalaşıyoruz.

Bu program Gençaystar Travel organizasyonudur.

UÇUŞ HAKKINDA BİLGİ

Gidiş Parkuru

 • TK2305 - Adnan Menderes (Izmir) -> Atatürk (Istanbul) 03.55 - 05.05
 • TK1081 - Atatürk (Istanbul) -> Nikola Tesla (Belgrade) 07.40 - 08.20

Dönüş Parkuru

 • TK1006 - Alexander The Great (Skopje) -> Atatürk (Istanbul) 20.55 - 23.30
 • TK2354 - Atatürk (Istanbul) -> Adnan Menderes (Izmir) 1+/01.45 - 1+/02.55

*Uçak saatleri değişiklikleri Havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden, olası değişiklikler TURK HAVA YOLLARI inisiyatifindedir.
**Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

 

UÇUŞ HAKKINDA BİLGİ (10-17 Eylül tarihli grubumuzun uçuş planı)

Gidiş Parkuru

 • TK2305 - Adnan Menderes (Izmir) -> Atatürk (Istanbul) 03.55 - 05.05
 • TK1003 - Atatürk (Istanbul) -> Alexander The Great (Skopje) 08.00 - 08.30

Dönüş Parkuru

 • TK1084 - Nikola Tesla (Belgrade) -> Atatürk (Istanbul) 20.20 - 23.05
 • TK2354 - Atatürk (Istanbul) -> Adnan Menderes (Izmir) 1+/01.35 - 1+/02.45

*Uçak saatleri değişiklikleri Havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden, olası değişiklikler TURK HAVA YOLLARI inisiyatifindedir.
**Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

 

Konaklama Yapılması Planlanan Tesisler;

1 gece Belgrad Hotel, 88 rooms 4* -> www.88rooms.com/
1 gece Saraybosna, Hotel Sarajevo 4* -> www.sarajevohotel.ba/en.html
1 gece Trebinje, Hotel Leotar 4* -> www.hotelleotar.com/sr/vesti/
1 gece Budva, Hotel Reidence 4* -> http://residencemontenegro.com/en/
01.06-15.09 arasi Hotel Colloseo 4* Iskodra http://www.colosseohotel.com/
2 gece Ohrid Gölü, Struga Hotel Drim 4* -> www.drim.com.mk   
1 gece Uskup, Hotel Aleksandar Palace 5* -> http://www.aleksandarpalace.com.mk/

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Programda Belirtilen Turlar, Transfer ve Ulaşımlar
 • Türk Hava Yolları ile Belgrad Gidiş, Üsküp Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Türk Hava Yolları Tüm Uçuşlar Boyunca Yemek ve İçecek İkramları
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Belgrad ve Üsküp Havaalanı Transferleri
 • Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Novisad Panoramik Şehir Turları
 • Tüm Şehir Giriş Ücretleri ve Şehir Vergileri
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ohrid Gölü Tekne Turu Aktivitesi
 • Balkan Gecesi Eğlencesi: 20 Eur.
 • Dubrovnik Şehir Turu: 50 Eur.
 • Avantajlı 7 Adet Akşam Yemeği Paketi: 70 Eur.
 • Hırvatistan Vize ve Servis Ücreti: 125 Eur. (Evrak listesi için tıklayınız...)
 • (Sadece Dubrovnik Turu İçin Gereklidir.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
 • (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (03:00)
 • Atatürk Havalimanı (05:05)
 • ACENTA (05:59)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Yorumlar

Jones
Hi, Eric here with a quick thought about your website acente2demo.com... I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites. Like yours, many of them have great content. But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits. I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else. Here’s a solution for you… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later. Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going. Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=acente2demo.com
31.08.2021
Jones
Hi, Eric here with a quick thought about your website acente2demo.com... I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites. Like yours, many of them have great content. But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits. I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else. Here’s a solution for you… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later. Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going. Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=acente2demo.com
11.08.2021
Jones
Hi, Eric here with a quick thought about your website acente2demo.com... I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites. Like yours, many of them have great content. But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits. I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else. Here’s a solution for you… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later. Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going. Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=acente2demo.com
17.06.2021

Uçakla Vizesiz Boydan Boya Balkanlar Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

UÇUŞ HAKKINDA BİLGİ

Gidiş Parkuru

 • TK2305 - Adnan Menderes (Izmir) -> Atatürk (Istanbul) 03.55 - 05.05
 • TK1081 - Atatürk (Istanbul) -> Nikola Tesla (Belgrade) 07.40 - 08.20

Dönüş Parkuru

 • TK1006 - Alexander The Great (Skopje) -> Atatürk (Istanbul) 20.55 - 23.30
 • TK2354 - Atatürk (Istanbul) -> Adnan Menderes (Izmir) 1+/01.45 - 1+/02.55

*Uçak saatleri değişiklikleri Havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden, olası değişiklikler TURK HAVA YOLLARI inisiyatifindedir.
**Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır.

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • 10 Eylül hareketli programımızın güzergahı İzmir – İstanbul – Üsküp / Belgrad – İstanbul – İzmir olarak gerçekleşecektir.
 • Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz, pasaport ile geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Hırvatistan Vizesi tüm schengen evraklarını istemektedir. 
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Dubrovnik vizesi sadece Dubrovnik akşam turuna katılacak konuklarımız için geçerlidir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


Vize Bilgileri

VİZE HAKKINDA BİLGİ

 • Yeşil Pasaport'a ve geçerli schengen olan pasaportlara vize uygulaması yoktur.
 • Hırvatistan Vizesi için gerekli evraklar için tıklayınız...